Wednesday, February 1, 2023
Home Tags Lopez

Tag: lopez

Jennifer Lopez lë prapa vitet në reklamën e re për parfumin...

Jennifer Lopez ka lënë sërish prapa moshën në imazhet e reja, në të cilat është shfaqur me fustan dhe take të larta. Aktorja dhe këngëtarja...

Juventusi rrit ofertën për Lopez

Sipas mediave italiane, Juventusi ka rritur ofertën për të arritur te Lisandro Lopez i Lyonit. Torinezët kërkojnë ta marrin lojtarin në formë huazimi të...

Jennifer Lopez super seksi

Jennifer Lopez duket elektrizuese ndërsa e veshur me një fustan ngjyrë leopardi është fotografuar në ambiente publike. Këngëtarja 43 vjeçare nuk e ka aspak...
SiteLock