Home Tags Long island

Tag: long island

Si anomalitë klimatike mund të ndikojnë në një pandemi?! – Faktori...

Rreth 100 vjet para Covid, një tjetër pandemi tronditi planetin: gripi spanjoll, i cili midis 1918 dhe 1920 vrau miliona njerëz, në një botë...

Vritet babai i Nicki Minaj, atentatorët largohen në drejtim të paditur

Babai i reperes së njohur Nicki Minaj është vrarë nga disa persona të panjohur. Në një deklaratë policia ka bërë të ditur se Robert Maraj...
SiteLock