Home Tags Londra

Tag: londra

Kryebashkiaku i Londrës: Fantastike të takoja Veliajn, rivalë në futboll, por...

Kryetari i bashkisë së Londrës Sadiq Khan ka pritur në një takim në Londër kryetarin e bashkisë së Tiranës Erion Veliaj. Në një postim në...

Londra, në emergjencë shëndetësore – Niveli maksimal i alarmit, kufizohet lëvizja...

Në shumë qytete e kryeqytete europiane po rikthehen skenat e pranverës së vitit të kaluar, me njerëzit që dynden nëpër dyqane të bëjnë blerjet...

Londra e Dublini me plan për qeverinë e Irlandës së Veriut

Qeveritë në Londër dhe Dublin kanë bërë një propozim kompromisi për të rigjallëruar administratën rajonale të Irlandës së Veriut. Pjesa britanike e vendit nuk...
SiteLock