Home Tags Lojtare

Tag: lojtare

Belgjika, kundër Lukakut: Ku ishe, Rom?

Belgjika pa mbrëmjen e djeshme se si brezi i saj i artë i futbollistëve humbi mundësinë e radhës për të fituar një kompeticion të...

Euro 2020: UEFA paralajmëron gjoba nëse lojtarët vijojnë të heqin shishet...

Skuadrat e kampionatit Euro 2020 do të përballen me gjoba nëse vijojnë te heqin pijet e sponsorve në konferencat e shtypit, siç kanë bërë...

Chelsea vendos të shesë 11 lojtarë për të financuar shpenzimet e...

Chelsea thuhet se ka marrë një vendim për të ardhmen e deri në njëmbëdhjetë lojtarëve të ekipit të parë ndërsa ata kërkojnë të përtërijnë...

Topi i Artë, Goal rendit 20 pretendentët kryesorë

Dhënia e çmimit “Topi i Artë” u anulua në vitin 2020 dhe lojtarët më të mirë të botës përsëri po bëjnë maksimumin për të...

Premierliga konfirmon vetëm dy raste pozitive me COVID-19 në javën e...

Premierliga ka njoftuar se në testimet e fundit kanë dal vetëm dy raste pozitive me COVID-19, derisa janë bërë rreth 3000 teste. 2970 testime janë...

Zidane: Duhet t’i pyesni lojtarët nëse besojnë tek unë

Këtë fitore klubi i ligës së tretë spanjolle, e mori pasi ndeshja shkoi në vazhdime. Pas ndeshjes, trajneri Zinedine Zidane në një deklaratë tha se...

Manchester City konfirmon tri raste të tjera me COVID-19

Rastet me COVID-19 të skuadra e Manchester City duket se nuk kanë të ndalur. “Qytetarët” sot (e mërkurë) kanë njoftuar për tri raste të tjera. Klubi...

Forbes publikon listën e 10 lojtarëve më të paguar, Messi e...

Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Nyemar janë tre nga yjet e futbollit botëror, që ndajnë podiumin si lojtarët më të paguar të vitit 2020....

Ylli i Barcelonës cilësohet tradhtar nga bashkëlojtarët

Problemet të Barcelona nuk dinë të ndalen, nuk janë vetëm rezultatet jo të mira, por tani edhe bashkëlojtarët kanë probleme mes vete. Sipas Cat Radio,...

Jurgen Klopp afron 8 të rinj nga akademia në ekipin e...

Prej disa javësh, Jurgen Klopp po përballet me një situatë të rëndë dëmtimesh. Sot, dhe gjatë takimeve të ardhshme të Liverpoolit, tekniku gjerman do t’i...
SiteLock