Home Tags LNewcastle

Tag: lNewcastle

Premier League nuk njeh krizë, merkato e janarit është e dyta...

Merkato e janarit në Premier League ka përfunduar dhe tani janë bërë llogaritë e shpenzimeve që kanë kryer klubet për të transferuar lojtarë. Fatura totale...
SiteLock