Home Tags Llojdia

Tag: llojdia

Si u zbulua meteori 60 ton Hoba në vitin 1920?

Nga Gëzim Llojdia 1. Megjithë hezitimin e madh ,shkencëtarët kanë pohuar me gjysmë zeri.jeta në planetin tonë erdhi nga hapësira, nëpërmjet asteroideve dhe meteorëve. Shumica e...
SiteLock