Home Tags Llampadar

Tag: llampadar

Bujar Nishani revoltohet me Borell dhe gazetarët: Rama ka llampadar floriri...

Bujar Nishani është revoltuar me përfaqësuesin e lartë të BE-së, Josep Borrell, pas vizitës së këtij të fundit, por dhe me gazetarët shqiptarë. Kjo, pasi...
SiteLock