Home Tags Llambro duni

Tag: llambro duni

Tërmeti i fuqishëm në Turqi/ Sizmiologu Llambro Duni,zbulon a ka lidhje...

Sizmologu Llambro Duni ka komentuar situatën që po kalojnë Greqia dhe Turqia, të cilat u tronditën mesditën e së premtes nga lëkundjet e forta...

Sizmiologu Llambro Duni tregon a kanë tërmetet e ditëve të fundit...

Ekspertët sizmologë thonë se frika e qytetarëve nga lëkundjet që kanë goditur vendin në 48 orët e fundit, po shtohet nga aplikacionet që sinjalizojnë...

Sizmologu Llambro Duni tregon kur është vërejtur qetësimi i lëkundjeve pas...

I ftuar në emisionin  ‘Open’, sizmologu Llambro Duni tha se vëmë re një qetësim të pasgoditjeve dhe nga e shtuna pritej të qetësohet situata...
SiteLock