Friday, July 1, 2022
Home Tags Lifestyle

Tag: lifestyle

Grabitet shtëpia e David dhe Victoria Beckham, ndërkohë që çifti ndodhej...

Një grabitës ka hyrë në shtëpinë shumë milionëshe të David dhe Victoria Beckham, ndërsa çifti ishte në një dhomë gjumi në katin e sipërm...

Një djalë në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ e ka lënë...

Beniada Nishani, duket se ka mbetur gojëhapur nga një prej dy tatuazhistëve që një ditë më parë u futën në shtëpinë e 'Big Brother...

Mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju ditën e nesërme

Dashi Gjatë kësaj të diele të lindurit e kësaj shenje do të jenë të dominuar nga një ndjesi nervozizmi në të gjithë sektorët, qoftë në...

Donaldi: Ndarjen me Borën un e vuajta, nuk ishte e njëjta...

Marrëdhënia e aktorit Donald Veshaj me moderatoren Bora Zemani është një nga lidhjet më të përfolura. Së fundmi Donaldi teksa bisedon me moderatoren Egzona...

Do të bëhet nënë sërish? Postimi i Loredanës në ‘Instagram’ i...

Këngëtarja Loredana është një ndër personazhet më të komentuara të showbiz-it. Ajo ka pasur një lidhje me reperin e njohur Mozzik dhe tashmë nuk...

Arbana Osmani revoltohet në rrjete sociale dhe publikon foton: Sot u...

“Big Brother Vip” u bë shumë shpejt ndër programet më të ndjekura dhe ngjarjet dhe personazhet e tij kanë përfshirë shumë njerëz, që i...

Pas deklaratës së fortë të Oni Pustinës, reagon bashkëshortja e Ilir...

‘Ka një jetë që jeton nën hijen e Kledi Kadiut’ – ishte fjalia e parë e një komenti që Oni Pustina ka bërë sot për...

E ke kërcënuar/ Plas sherri mes djemve në ‘Love Story’, djemtë...

Zgjedhja e Daniela Shimës një prej konkurenteve në “Love Story” në TvKlan për takimin e kësaj jave ka shkaktuar përplasje fizike mes djemve. Daniela...

Graniti rrëfen çfarë ndodhi mes tij dhe Fifit pas daljes nga...

Ish-konkurrenti i ‘Big Brother VIP’, Granit Cana u përfol shumë kur ishte brenda shtëpisë për marrëdhënien e tij me Fifin. Në një rrëfim për emisionin...

Pas ndarjes me Kanye West, Kim Kardashian bën shaka me martesat...

Kim Kardashian ka marrë vëmendjen e të gjithëve teksa ishte e ftuar në dasmën e mikeshës së saj, Paris Hilton. Ajo vendosi që të...
SiteLock