Home Tags Kuvendi

Tag: kuvendi

Kuvendi i “Rithemelimit” rikthyes e regresiv i elitës së vjetër politike...

Nga Skënder Kapiti Ky fraksion politik i këtij kuvendi  rithemelimi i shërben Partisë  Demokratike, sepse: është veprim vetëpërjashtimor i elitës së vjetër politike të Partisë...

Diskutimet në Kuvend/ Rama mungon! Berisha vjen në Kuvend, Basha largohet...

Kuvendi i Shqipërisë nisi ditën e sotme me debate. Përplasjet nisën me kundërshtime mendimesh dhe qëndrimesh mes kryetarëve të grupeve parlamentare të Partisë Demokratike...

Tensionet Ukrainë-Rusi/ Berisha thirrje qeverisë: Shqipëria të ndihmojë Ukrainën me...

Në Kuvend, Sali Berisha ka ngritur zërin edhe për përplasjen Rusi-Ukrainë. Berisha tha se duhet të paktën që Shqipëria të ndihmojë Ukrainën me fishekë...

Kuvendi/ Zbardhet rendi i ditës!

Ka nisur seanca e sotme plenare në Kuvend, ku do të diskutohen dhe miratohen disa projektligje të rëndësishme, siç është ai për noterin, për...

Kuvendi shqyrton kandidatët për në Këshillin Mbikëqyrës të BSH, 17 emra...

Komisioni Kuvendor për Ekonominë dhe Financat po zhvillon këtë javë seancat dëgjimore me kandidatët që kanë aplikuar për të dy vendet vakante të krijuara...

Pas Kuvendit! Basha: Hapëm një faqe të re të PD

Reagon Lulzim Basha pas Kuvendit. Postimi i plotë: "Jam krenar për guximin me të cilin Kuvendi Kombëtar vendosi të zgjedhë të ardhmen, vendosi të hapë një...

Kuvendi Kombëtar i PD! Zbardhet mesazhi i Bashës për delegatët

Kryedemokrati i PD-së, Lulzim Basha, ka dhënë njoftimin e rëndësishëm nëpërmjet një mesazhi, për delegatet e Kuvendit Kombëtar që do të mbahet me 18...

Mesazhi real i Kuvendit të 11 dhjetorit

Nga Blendi Kajsiu Në Kuvendin e 11 dhjetorit u fol shumë por u dha vetëm një mesazh: Sali Berisha është i paprekshëm, jo vetëm nga...

Sot mblidhet Kuvendi i Shqipërisë! Dule interpelancë me Ramën

Kuvendi i Shqipërisë do të zhvillojë sot seancën radhës plenarë në orën 11:00. Në rendin e ditës është parashikuar një interpelancë që deputeti Vangjel...

Fatbardh Kadilli, zëri i vetëm ndryshe në Kuvend: S’kemi nevojë për...

I vetmi zë i fortë kundër në Kuvendin e PD-së të thirru nga Sali Berisha është Fatbardh Kadilli. Në fjalën e tij në Kuvend...
SiteLock