Saturday, May 21, 2022
Home Tags Kufiri me greqine

Tag: kufiri me greqine

Greqia kufizime të reja, masat që duhet të merrni për të...

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton masat e reja të vendosura nga Greqia për hyrjen në vend, për kufizimin e përhapjes së...

Petro Koçi del me deklaratën e fortë: Basha i dërguari i...

Prej disa ditësh debati për kufirin detar me Greqinë është kthyer në një temë diskutimi ku po hidhen akuza dhe kundër akuza të shumta...
SiteLock