Thursday, June 30, 2022
Home Tags Kriptomonedhat

Tag: Kriptomonedhat

Prodhonin kriptomonedha Bitcoin në Shijak, administratori i firmës prodhuese: Jam...

Enxhi Hasani, administrator i firmës ku u gjet laboratori i prodhimit të kriptomonedhave në Shijak, u shpreh ai ka kontratë të rregullt dhe se...

Nuk kanë të ndalur! Zbulohet një tjetër ‘Bitcoin’ në Shijak, sekuestrohen...

Një laborator ‘Bitcoin’ është zbuluar në kuadër të një operacioni në fshatin Pjesëz të Shijakut në Durrës. Burime bëjnë me dije se janë gjetur 210...

Kriza energjitike ‘godet’ Kosovën, ndalohet përdorimi i minierës së kriptomonedhave mes...

Kosova ka ndaluar minierat e kriptomonedhave për të frenuar përdorimin e energjisë elektrike pasi po përballet me një krizë energjetike të shkaktuar nga rritja...
SiteLock