Tuesday, July 5, 2022
Home Tags KQZ

Tag: KQZ

Zgjedhjet e 6 marsit, KQZ publikon rastet e dyshuara: Një shenjë...

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, në një deklaratë për mediat ka bërë publike rastet e dyshuara që janë regjistruar në zgjedhjet e 6 marsit. Këto...

Zgjedhjet e 6 marsit, KQZ: Votimi dhe numërimi elektronik vetëm në...

Në mbledhjen e sotme Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar projektvendimin për zbatimin e projektit pilot për procesin e votimit dhe numërimit elektronik të...

Ilirjan Celibashi: Nuk mund të pranohet Komisioni i Rithemelimit i Berishës...

Ilirjan Celibashi deklaroi sot se nuk mund të pranohet Komisioni i Rithemelimit të Berishës në koalicion me LSI-në. "Së pari për legjitimitetin e kërkesës unë...

11 parti paraqitën kërkesën për të garuar më 6 mars, KQZ...

11 forca politike dorëzuan të hënën në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve kërkesën për t’iu bashkuar garës elektorale të 6 marsit. Sot Komisioneri Shtetëror i...

PS dërgon në KQZ shkresën për regjistrim në zgjedhjet e pjesshme...

Partia Socialiste e Shqipërisë këtë të martë ka depozituar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dokumentacionin për t’u regjistruar në zgjedhjet e pjesshme lokale të...

Berisha me kandidat të pavarur në zgjedhjet e pjesshme lokale? Celibashi...

Partia Demokratike, (PD) më e madhja në opozitë, pas bojkotit të Lokaleve 2019, që i dha fitoren Partisë Socialiste (PS) në 60 bashki nga...

DW: Zgjedhjet e parakohshme lokale, lakmus për palët e PD

Partia Demokratike, (PD) më e madhja në opozitë, pas bojkotit të Lokaleve 2019, që i dha fitoren Partisë Socialiste (PS) në 60 bashki nga...

PD apo Komisioni i Rithemelimit? Përgjigjet Celibashi: Kjo nuk është zgjedhja...

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi ka patur ditën e sotem një prenoncim për mediat lidhur me zgjedhjet e pjesshme lokale të cilat do të...

Zgjedhjet e 6 Marsit, Celibashi: Bashkia e Vorës do të votojë...

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi ka dhënë sot një informacion në lidhje me zhvillimin e zgjedhjeve lokale në 6 bashkitë e vendit, Durrës, Shkodër,...

21 numërues akuzohen nga KQZ për falsifikim dokumentesh dhe shpërdorim detyre

21 numërues akuzohen nga KQZ për shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentesh.
SiteLock