Friday, September 30, 2022
Home Tags Konfiskim

Tag: konfiskim

Kreu i SPAK: Në 2021 bllokuam 70 milionë euro pasuri krimi,...

Kreu i Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, Arben Kraja teksa ka folur për korrupsionin dhe krimin e organizuar ka deklaruar se në vitin 2021 janë...

Apeli i GJKKO konfiskon 3.4 mln eurot e ‘Toyota Yaris’, i...

Apeli i GJKKO konfiskon 3.4 mln eurot e ‘Toyota Yaris’, i kalojnë shtetit. Për dosjen 'Toyota Yaris', u dënua Elvis Vladi me 1 vit e...

Kush është vëllai i deputetit demokrat që iu konfiskua pasuria: Mik...

Sot GJKKO ka marrë vendimin për të konfiskuar pronat e deputetit demokrat Kasem Mahmutaj dhe vëllait të tij Gazmend Mahmutaj, i njohur edhe si...

Konfiskohen pasuritë e deputetit Kasem Mahmutaj me kërkesë të SPAK

2 apartamente, 2 makina dhe dy prona të deputetit të Partisë Demokratike në Berat, Kasem Mahmutaj, janë konfiskuar nga Gjykata e Posaçme, pas hetimit...

“Më ktheni paratë, janë pensioni i prindërve”, GJKKO rrëzon kërkesën e...

Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesën e Enkeleda Hoxhës, ish-gjyqtaren e Krujës e cila kërkonte kthimin e vlerës monetare të sekuestruar në banesën e saj...

I arrestuar në Turqi dhe i hetuar në Itali për trafik...

SPAK i kërkon Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit të konfiskojë 32 pasuritë e Ylli Ndroqit. Sipas SPAK nga llogaritja e të ardhurave dhe shpenzimeve...

Me 20 mijë paund të padeklaruara, Policia i sekuestron paratë emigrantit...

Në Doganën e Rinasit janë sekuestruar 20 mijë paund të padeklaruara. Në kuadër të forcimit të masave për parandalimin e lëvizjes së vlerave monetare nëpërmjet...
SiteLock