Home Tags Konference per shtyp

Tag: konference per shtyp

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton konferencë për shtyp

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar ditën e sotme një konferencë për shtyp. Lajmin e bënë të ditur vetë Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale...

“Mashtrime skandaloze nga Kuvendi”/ Meta denoncon të tjera akte të shkeljet...

Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se Komisioni i Ligjeve ka mashtruar në raportin e përgatitur për votimin e dy ndryshimeve për emërimin e Gjykatës...

“Fakte të reja të grushtit të shtetit”, Presidenti Meta njofton tjetër...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta pritet të dalë sot në një tjetër konferencë për mediat. Lajmi është bërë i ditur nga zëdhënësi i kreu...

Policia e Shtetit në konferencë për shtyp/ Publikohen emrat e zyrtarëve...

Mesditën e sotme është mbajtur një konferencë e përbashkët për shtyp mes Policisë dhe Prokurorisë nga Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës...
SiteLock