Home Tags Klodiana lala

Tag: klodiana lala

Klodiana Lala: Në kazanët e mbeturinave fshihet kokainë, lufta mes grupeve...

Këtë të martë në emisionin “Open” në News24 u diskutua për kokainën e kapur në Durrës. Gjatë bisedës në studio gazetarja Klodiana Lala tha...

Arrestimi i Alqi Bllakos, Klodiana Lala: Ma ‘përkthen’ dot njeri njoftimin…

Gazetarja Klodiana Lala ka shprehur paqartësinë e saj lidhur me vendimin për arrestimin apo jo të ish-deputetit të Partisë Socialiste, Alqi Bllako. Në rrjetin...

Afera e inceneratorëve/ Lala: Nuk po bëjnë dasmë, do përvëlohen nga...

Gazetarja Klodiana Lala paralajmëroi se do përballen me drejtësinë shumë persona të përfshirë në aferën 430 milionë euro të inceneratorëve të plehrave. Mbrëmë në...

‘Crroj s’ka qenë i dënuar’/ Lala nxjerr mesazhin me avokatin, Anila...

Një prej të plagosurve të djeshëm brenda lokalit në Don Bosko, Edmond Crroj rezulton të jetë një person me precendë penalë. E pikërisht kjo...

INVESTIGIMI/ Historia e krimit shqiptar, pas një rrëmbimi misterioz, peng në...

Nga Klodiana Lala Ka dy mënyra për të interpretuar faktin se sekuestrimet vjetore të ngarkesave me kokainë në Europë kanë shënuar rekord të njëpasnjëshëm përgjatë...

Krimi tronditës ndaj Jan Prengës/ Klodiana Lala tregon lëvizjen e fundit...

Kërkimet e policisë për gjetjen e trupit të pajetë të Jan Prengës, i cili u rrëmbye janarin e 2020 në Kamzë, nuk kanë dhënë...

“Bleva 5 gramë hashash”/ Klodiana Lala zbardh dëshminë e të riut...

Një incident i rëndë u shënua mesditën e sotme në sheshin ‘Skënderbej’ në Tiranë ku u vu në rrezik jeta e dhjetëra qytetarëve. Gazetarja Klodiana...

Kim irritohet sërish dhe u tërheq vëmendjen gazetarëve: Nuk i kam...

Ambasadorja amerikane ka vijuar të kritikojë mediat dhe zërat pranë opozitës që kanë keqpërdorur fjalën e saj. Yuri Kim shkruan se SHBA nuk mbështët...

Pamjet e para nga depoja e armëve në Tiranë, e rrethuar...

Gazetarja Klodiana Lala sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamjet e para nga depoja e zbuluar sot në Tiranë me arsenal armësh. Siç shihet nga video, depoja është...

“Zyrtarë të lartë pritet t’i nënshtrohen hetimit”, Klodiana Lala nxjerr prapaskenat...

Gazetarja Klodiana Lala zbulon se dokumentacioni i AlbControl, kontratat e punës të kontrollorëve po sekuestrohen nga prokuroria e Tiranës që ka nisur hetim për...
SiteLock