Home Tags Klodian rasha

Tag: klodian rasha

Profili i panjohur i policit Nevaldo Hajdaraj që vrau pas shpine...

Efektivi Nevaldo Hajdaraj ka lindur më 16 Dhjetor të vitit 1989 në qytetin e Memaliajt. Në moshën 31-vjeçare si punonjës policie vrau gjatë shërbimit...

Pse ne nuk besojmë te policia dhe rasti i Klodian Rashës...

Nga Mira Kazhani Nuk e publikuam videon e plotë në Tiranapost, atë ku shihej qartë se si një polic me uniformë vret Klodian Rashën, pa...

Tronditëse! Publikohet momenti i vrasjes së Klodian Rashës, u qëllua pas...

Në ditën e pretencës nga prokuroria, që kërkoi 20 vite burg për Nevaldo Hajdaraj, TCH ka arritur të sigurojë pamjet e momentit të vrasjes...

Vrau Klodian Rashën/ Prokuroria jep pretencën për Nevaldo Hajdarajn, 13 vite...

Prokuroria e Tiranës kërkoi një dënim prej 20 vitesh burg për ish-efektivin e policisë, Nevaldo Hajdaraj, i cili akuzohet për vrasjen e të riut...

Hetuesit dalin në përfundim, zbardhet kujt i përket arma e gjetur...

Gjykata e Tiranës ka caktuar trupën gjykuese që do shqyrtojë çështjen ndaj ish efektivit Nevaldo Hajdaraj i akuzuar për vrasjen e Klodian Rashës. Sipas...

Babai i Klodian Rashës pas përfundimit të seancës gjyqësore: Erdha të...

Në Gjykatën e Tiranës u zhvillua sot seanca e parë për Navaldo Hjdaraj, efektivin që i vrau Klodian Rashën. Në përfundim të seancës, babai i...

Akuzohet për vrasjen e Klodian Rashës, kalon për shqyrtim dosja penale...

Në Gjykatën e Tiranës është zhvilluar sot seanca paraprake ndaj ish-efektivit të forcave ‘Shqiponja’ Nevaldo Hajdaraj, i akuzuar për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha...

I akuzuar për vrasjen e Klodian Rashës, del sot përpara gjykatës...

Ngjarja e rëndë që ndodhi disa muaj më parë bëri shumë bujë në media dhe tronditi opinionin publik. Ditën e sotme pritet të dalin...

Nis gjyqi për ish-policin që vrau Rashën, fati i dosjes vendoset...

Gjykata e Tiranës ka hedhur shortin për dosjen e vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha. Çështja në seancën paraprake do të shqyrtohet nga gjyqtari Bedri Qorri,...

“Ju rrëfej vrasjen e Klodian Rashës nga policia”, gazetarja Lala zbardh...

Gazetarja Klodiana ka siguruar rrëfimin e dëshmitarit okular të vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha. Ky i fundit u qëllua për vdekje nga një oficer...
SiteLock