Saturday, August 20, 2022
Home Tags KKQZ

Tag: KKQZ

Ndaloi kandidimin në zgjedhje të Albin Kurtit e dhjetra të tjerëve,...

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka tha se akuzat e partive politike ndaj saj dhe ndaj institucionit që udhëheqë, kanë për qëllim...
SiteLock