Wednesday, February 1, 2023
Home Tags Keti bashhysa

Tag: keti bashhysa

Keti Bashhysa: Çmenduria ime e ka emrin SHPIRT….

Intervistë me artisten Keti Bashhysa / Keti, një vajzë e cila në përditshmërinë e saj është mjaft sportive, e qeshur, e dashur dhe një...

Violonçelistja Keti Bashhysa, e dashuruar me ….

Mbrëmjen e së enjtes,në skenën e teatrit Aleksandër Moisiu u zhvillua një aktivitet tepër interesant dhe i vecantë:'' COCKTAIL ARTISTIK'' me solistët Keti Bashhysa...
SiteLock