Home Tags Kenge

Tag: kenge

Eurovision i vë kushte Ronelës, kërkon ndryshimin e koreografisë

8 ditë para nisjes së “Eurovision”, përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati do duhet të bëjë një ndryshim shumë të madh, atë të koreografisë. Ekipit shqiptar...

Flet këngëtarja e mirënjohur Alida Hisku: Shteti duhet t’i kthejë më...

“Festa e Këngës Shqiptare” një event që shteti nuk mund ta realizojë -Festivalet e RTSH e kanë humbur shkëlqimin e dikurshëm - Në monizëm nëse nuk...

Kënga e Dua Lipës vijon të renditet si një ndër më...

Suksesi i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa nuk ka të ndalur. Kënga e saj ‘Levitating’ është cilësuar si kënga më e dëgjuar në...

Pse është Bregoviç i padëshirueshëm në Shqipëri?

Goran Bregoviç, një muzikant dhe ish-frontman i bendit “Bijelo Dugme”, një nga grupet më të njohura të rokut në ish-Jugosllavi, nuk e ka vendin...

Tifozët e Lazios kërcënojnë Hysajn, Tare shmang konfrontimin

Prezantimi i futbollistit të Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj para shokëve të skuadrës së Lazios me këngën “Bella Ciao”, është kthyer në një konfrontim me...

Gaia feston 1-vjetorin e lindjes, Olta Boka i bën dhuratën e...

Në 1-vjetorin e lindjes, këngëtarja Olta Boka i bën të bijës dhuratën e përjetshme. Në ditën e lindjes së Gaias, Olta i ka kushtuar...

E pabesueshme, por e vërtetë, 15 këngët që nxorën njerëzit nga...

A i njohin miqtë dhe familjarët meloditë tuaja të preferuara? Është më shumë sesa thjesht një kuiz për të parë se kush ju njeh më...

VIDEO/ UEFA publikon këngën zyrtare të Kampionatit Europian të futbollit

Uefa ka publikuar këngën zyrtare që do të shoqëroje emicionet e kampionatit europian të futbollit që do të mbahet në qershor dhe korrik të...

Tashmë nuk fshihen më! Melisa feston 1 milion shikime të këngës...

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Melisa publikoi këngën “Leje”, një ditë më parë, ku protagonist në videoklip ishte Andi Kështu, nëpërmjet kësaj kënge, Melisa bëri publike marrëdhënien e...

Miku i adoleshencës i kushton këngë emocionuese Sokol Olldashit/ Reagon e...

E ëma e të ndjerit Sokol Olldashi ish ministër i Transporteve dhe një figurë e njohur dhe me impakt në PD, Kozeta Mamaqi ka...
SiteLock