Home Tags Kenga magjike

Tag: kenga magjike

Kush është këngëtarja që do të prezantojë ‘Këngën Magjike 2021’, në...

Këngëtarja e njohur, Marsela Çibukaj, do prezantojë 'Këngën Magjike' së bashku me Ardit Gjebrean. Me anë të një postimi në rrjetin social, moderatori i...

Pranë Ramës dhe “e rrethuar” nga ushtria. Me kë ishte sot...

Mbi 20 mijë tifozë ndoqën sot nga afër ndeshjen mes Partizanit dhe Tiranës, që u fitua 2-1 nga bardheblutë. Në stadium nuk kishte si të...

Plas ‘sherri’ për pikët në Kënga Magjike, Arditi e nxjerr zbuluar,...

Këngëtarja Eneda Tarifa u shpall fituese me këngën ‘Ma zgjat dorën’, një kompozim i Flori Mumajesit Këngëtari i njohur Ardit Çuni i është drejtuar Eneda...

Kënga Magjike nis sot për një kauz të veçantë

Do të nisë sot festivali “Kënga Magjike”, e cila këtë vit vjen me një mision të veçantë. Vetë Ardit Gjebrea u shpreh se ka...

Këto janë këngët më të klikuara të “Këngës Magjike 2019”

Në vendin e parë si kënga më e klikuar këtë vit është Marjona Metohu “Bosh”. Ajo që vlen për tu përmendur është se në mes...
SiteLock