Home Tags Kandidat

Tag: kandidat

Këto veprime punëdhënësit i bëjnë në intervistat e punës, për t’ju...

Ju ofrojnë një filxhan kafe. Kjo po kthehet në një nga testet më të përhapura në botë. Në fillim të intervistës, punëdhënësi  i ofron kandidadit një filxhan...

Drejtori Sportiv i 2019/ Tare, kandidat për “Globe Awards”

Pasi triumfoi në garën brenda serisë A për rolin e tij, Igli Tare do të provojë të zgjerojë hartën e çmimeve individuale. Shqiptari është kandidati...

SHBA/ Bloomberg gati të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020

"Mirësevini në garën, @MikeBloomberg!”, Ka postuar në faqen e saj të twitter Elizabeth Warren, e cila do të jetë me shumë siguri tashmë rivalja...

U shkarkua nga Tahiri / Kush është ish-gardisti i 21 janarit...

Emri i zgjedhur nga Kryesia e PS-së, për garën vendore të 30 qershorit në Bashkinë e Matit, ka qenë shumë i lakuar, që nga...

Kandidati i LSI tregon nëse do të pranojë mandatin e deputetit

Pas djegies së mandateve nga deputetët e Parlamentit, bëhet me dije se janë plot 11 kandidat nga PD dhe LSI që nuk kanë firmosur...
SiteLock