Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Kamez

Tag: kamez

Po shoqëronte Aurelin dhe Alesion në shkollë në Kamëz, Rama kritikon...

Teksa shoqëroi në ditën e parë të shkollës Aurelin dhe Alesion, kryeministrit Rama i tërhoqi vëmendjen një gropë në rrugën përpara oborrit të shkollës...

“Fillon brenda javës”, Taulant Balla jep lajmin e rëndësishëm për banorët...

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka qenë sot në Kamëz, ku bashkë me kryetarin e Bashkisë Rakip Suli dhe deputetë...

Kamëz/ Arrestohet 41-vjeçari me pistoletë, në banesë i gjendet kallashi me...

Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur më armë zjarri dhe municione luftarake.I arrestuari është A....

Kërcënoi me jetë punonjësit e bashkisë Kamëz, arrestohet 61-vjeçari, iu gjet...

Një 61-vjeçar u arrestua, pasi kërcënoi me jetë punonjësit e bashkisë së Kamzës për shkak të detyrës. I arrestuari është R. S. 61 vjeç...
SiteLock