Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Kamez

Tag: kamez

Rama në Valias ku do të ndërtohen 21 pallate të reja:...

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ishte në Valias, Kamëz, ku ka ndjekur nga afër punimet në lagjen e re me 28 pallate ku...

Rama batuta me banorët në Kamëz: Gratë më besojnë mua, ndërsa...

Kreu i qeverisë Edi Rama ka shkuar sot në Kamëz në dy familje dibrane dhe kuksiane që kanë përfituar nga skema e rindërtimit të...

“Vaksinat nuk erdhën nga qielli, por i sollëm ne”/ Rama: Politika...

Kryeministri Edi Rama është në Kamëz, për një takim elektoral. Nga aty ai u shpreh se politika e vjetër e ka lënë Kamzën pa...

E rëndë në Kamëz/ Makina përplas 3 fëmijë, dërgohen me urgjencë...

Bëhet me dije se tre fëmijë kanë mbetur të plagosur nga një aksident i ndodhur këtë të Hënë në Kamëz. Policia njoftoi se rreth orës...

Vlora dhe Kamza me rritjen më të madhe të bareve dhe...

Nga viti 2010 në vitin 2019, numri i hoteleve, bareve dhe restoranteve në të gjithë vendin është rritur me 17%. INSTAT referoi së në vitin...

Zjarri në qendrën tregtare/ Shefi i Zjarrfikëses tregon situatën e rëndë...

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur pasditen e djeshme në mbikalimin e Kamzës, ku një magazinë u përfshi nga zjarri pasditen e...

E rëndë në mbikalimin e Kamzës/ U përfshi nga zjarri magazina...

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur pasditen e djeshme në mbikalimin e Kamzës, ku një magazinë u përfshi nga zjarri pasditen e...

Spiropali me të rinjtë e Bathores: Kamza do i bashkohet valës...

    Drejtuese politike e PS për Qarkun Tiranë, Elisa Spiropali, është pritur sot me entuziazëm nga të rinjtë e Bathores, me të cilët ndau vizionin...

Veliaj tregon objektivin për Tiranën dhe debatet brenda PS-së: Synojmë fitore...

Drejtuesit politik i qarkut të Tiranës, Erion Veliaj ka deklaruar në një lidhje live për ”News24” se PS synon fitore në të 5-ta Bashkitë....

Tentativa për të eliminuar biznesmenin e njohur, zbardhet dëshmia e autorit:...

Mësohet se është zbardhur dëshmia e Enver Jamakut, personit që akuzohet se i vendosi tritolin në makinën e Gjon Menës në Kamzë. Në këtë...
SiteLock