Saturday, August 20, 2022
Home Tags Kamez

Tag: kamez

Sherr mes adoleshentëve në Kamëz, arrestohen 16-vjeçarët, në pranga dhe 3...

Vihen në pranga 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 2 bënë kapjen dhe...

Grabitet me armë zjarri pika e Postës Shqiptare në Kamëz

Grabitet me armë zjarri pika e Postës Shqiptare në Kamëz.  Në vendin e ngjarjes ndodhet policia ndërsa janë ngritur edhe pika kontrolli. Lajmi në përditësim...

Zjarri në Komisariatin e Kamzës/ Publikohet denoncimi i nënës së viktimës:...

26-vjeçari Arben Mici, i cili gjeti vdekjen nga zjarri që se e vuri vetë në Komisariatin e Kamzës, ishte shndërruar në një makth për...

Dalin detaje nga ngjarja në Kamëz/ Hodhi gruan nga kati i...

Dilaver Idrizi, 61 vjeç dhunonte gruan e tij prej vitesh, që nga viti 2009 kur dyshja lidhën kurorë, por kulmi ishte pas 8 marsit...

Ura prej druri në Laknas/ Banori: Rrezikojmë jetët e fëmijëve, është...

Ura e shkatërruar në Laknas e cila lidh dhe zonat e njohura si Valias dhe Bërxull është kthyer në një problem për banorët. Një...

Hapet tenderi/ Bashkia Kamëz “ndriçon” Babrrunë, Bathoren dhe Paskuqanin

Bashkia Kamëz ka shpallur një tender me fond 20.2 milionë lekë, që do të shkojë për ndriçimin e rrugëve. Ky fond do të kanalizohet në...

Atentati ndaj çiftit Paluca, dëshmitare e plumbave ishte vajza 15-vjeçare, flet...

Dëshmitare e atentatit të çiftit Preng dhe Antoneta Paluca, 50 dhe 41 vjeç ka qenë edhe vajza e tyre, vetëm 15 vjeçe. Mësohet se...

Rama në kantieret e shkollave që po rindërtohen në Kamëz: Do...

Rreth 9 mijë nxënës në Kamëz do ta nisin vitin e ri shkollor në ambientet e shkollave të reja. Ndërsa inspektoi punimet në kantieret...

Inaugurohet investimi 25.5 mln euro i BE-së, Gjermanisë, Zvicrës dhe Shqipërisë...

Në Kamëz është përuruar sot godina e re e Ujësjellës- Kanalizimeve, një iniciativë e përbashkët e qeverisë shqiptare, gjermane, Bashkimit Evropian dhe qeverisë zvicerane...

Urbanit i plas goma në ecje te ‘Rruga e Kavajës’, plagoset...

Një person është plagosur pasi një autobusi urban i ka plasur goma teksa ka qenë në lëvizje. Incident ka ndodhur në ‘Rrugën e Kajavës’...
SiteLock