Friday, March 24, 2023
Home Tags Juventus

Tag: juventus

Juventus bën “vetëvrasje”, Villarreal e eliminon nga Championsi. Kualifikohet dhe Chelsea

Juventus i jep fund aventurës në Champions League, duke pasur një eliminim shokues nga një skuadër si Villareali. Skuadra torineze pësoi një humbje të...

Juventus harron Icardin, klubi bardhezi rikthen në modë një emër të...

Largimi i Cristiano Ronaldos në verë la një boshllëk në repartin ofensiv të Juventusit që as Morata dhe as Kean nuk kanë mundur ta...

Juventusi me mendjen te merkato, Ikardi dhe Hazard emrat “big” për...

Prandaj, maksimumi që edhe një klub si Juventusi mund të kërkojë në këtë dritare janari është arritja e akordeve të huazimit, ku pas zërave...

Juventus ‘zhytet’ në shtëpi, Inter bën detyrën ndaj Empolit të shqiptarëve

Humbja kundër Rajo Vallecano-s me rezultatin 1-0 ka mbushur kupën për Ronald Koeman. Barcelona ka marrë vendimin për shkarkimin e holandezit që prej kohësh...

Nisja më e dobët në 50 vite dhe gola të pësuar...

Në Itali po mundohen të zbulojnë arsyet përse Juventusi ka bërë nisjen më të keqe të sezonit në 50 vitet e fundit. ‘Zonja e...

Napoli përmbys Juventusin, bardhezinjtë marrin humbjen e dytë radhazi

Juventusi pëson humbjen e dytë radhazi në Serie A. Bardhezinjtë e drejtuar nga Max Allegri janë mposhtur 2-1 nga Napoli në transfertë. Një ndeshje me...

Allegri: Ronaldo duhet të marrë më shumë përgjegjësi, Dybala…

Massimiliano Allegri u prezantua zyrtarisht si trajner i Juventusit, edhe pse punën me bardhezinjtë në Cotinassa e ka nisur prej dy javësh. Dy vite...

Kieza është i pashitshëm, Juventusi refuzon ofertën 100 milionë euroshe të...

Federiko Kieza është i paprekshëm. Juventusi nuk do të lejojë që t’i heqin nga duart xhevahirin e ri të Italisë, simbol të ciklit të...

Del Piero ia merr këngës me Modric, videoja e tyre bëhet...

Pasi kanë jetuar një muaj emocionesh të papërshkrueshme, tifozët italianë dhe të gjithë tifozët e futbollit shpresojnë të përjetojnë më shumë adrenalinë në merkato,...

Kieza i vetmi i paprekshëm në sulm, Juventusi refuzon dy super...

Federiko Kieza është një nga të paktit që shpëton në sezonin e dobët të Juventusit, por sytë e botës janë drejtuar tek ai pas...
SiteLock