Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Ishem

Tag: ishem

Qendra shëndetësore në Ishëm merr emrin e doktorit Xhaferr Muharremi

Qendra shëndetësore në Ishëm nga dita e sotme do të mbajë emrin e doktorit të nderuar Xhaferr Muharremi. Lajmin e ka bërë me dije...

Vijon puna për rikonstruksionin e rrugës Shkafanë-Lalëz-Ishëm

Kryebashkiakja e Durrësit, Emiriana Sako ka publikuar në facebook një status ku shkruan se po vijojnë punimet në rrugën Shkafanë-Lalëz-Ishëm. "Vijon puna për rikonstruksionin e...

Kultivonin lëndë narkotike në oborrin e banesës, arrestohen në flagrancë 2...

Janë vënë në prangat e Policisë 2 shtetas, pasi kultivonin cannabis sativa në oborrin e shtëpisë. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë...

VIDEO/ Kryebashkiakja Sako dhe deputeti Jurgis Çyrbja në Ishëm: Ndërtohen 300...

Kryebashkiakja e Durrësit Emiriana Sako dhe deputeti Jurgis Çyrbja kanë inspektuar një sërë investimesh të rëndësishme që po zbatohen në njësinë administrative të Ishmit....

Paloka e Luku takim me banorët e Ishmit: Fryma e fitores...

Kandidati i PD në qarkun e Durrësit, Edi Paloka ka zhvilluar një takim me banorët e  Ishmit ku ka qenë i shoqëruar edhe nga...

Dalja e lumenjve Erzen dhe Ishëm nga shtrati/ Ja si paraqitet...

Situata e përmbytjeve deri në orën 08:00 të datës 12.02.2021: 1. Të dy lumejtë Erzen dhe Ishëm nuk kanë prurje të medha ujrash, niveli nga...

Rama inspekton ndërtimet pas tërmetit në Ishëm, nuk i kursen batutat...

Kreu i qeverisë Edi Rama ishte sot në Ishëm të Durrësit ku u takua me familjet që mbetën në qiell të hapur pas tërmetit...

Njoftim i rëndësishëm për banorët e zonës së Ishmit/ Nga e...

Administratori i Njësisë Vendore Ishëm, Kadri Gjyli ka njoftuar ditën e sotme se nga e hëna (5 tetor) nis prishja e banesave të dëmtuara...

Ish-deputetë të PD-së në Sukth pas tërmetit, akuzojnë qeverinë, banorët: Askush...

Tre ish-deputetë të PD-së, Gent Strazimiri, Enkelejd Alibeaj dhe Xhemal Gjunkshi ishin në zonën e Sukthit dhe të Ishmit. PD-ja akuzon se banorët e...

Bledi Çuçi në Ishëm: Rindërtimi do të fillojë me shkollat dhe...

Institucionet shkollore dhe shëndetësore do të jenë të parat që do ti nënshtrohen rindërtimit. Kështu ka deklaruar drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e...
SiteLock