Sunday, July 3, 2022
Home Tags Ironi

Tag: ironi

Gjekmarkaj ironizon zgjedhjet për kreun e PD: Ajo qerrateshë Amerikë po...

Deputeti i PD, Agron Gjekmarkaj ka ironizuar zgjedhjet për kreun e ri të kësaj partie. Në një postim në “Twitter” Gjekmarkaj shkruan se revolucioni...

Balla ironizon zgjedhjen e Berishës në krye të PD: Dje arritët...

Kryetari i Grupit Parlamentar në Partisë Socialiste, Taulant Balla ironizoi fitoren e Berishës, si kryetar i PD-së, ku tha se ishte një fitore kundër...

“Politikani dhe Bigbradhërsi”, ironizon Namik Dokle: Një herë me Berishën, një...

Ish-deputeti socialist Namik Dokle ka ironizuar situatën politike në vend, ndërsa e ka krahasuar atë me lojën që zhvillohet në spektaklin e famshëm, Big...

Akuzat e PD që udhëtoi me charter me kosto 120 mijë...

Kryeministri Rama i është përgjigjur sot akuzave të PD me anë të një video live. Ai shprehet se ka udhëtuar me biletë ekonomike dhe...

Anëtarët e KLP letër reference për kolegun e tyre, Manjani: Humor...

Ylli Manjani ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’ një letër reference që disa anëtarë të KLP kanë dhënë për njërin prej kolegëve të tyre....

Na fal o Lea që të kemi mërzit aq shumë sa...

Nga Desada Metaj Na fal o Lea që të kemi mërzit aq shumë sa shkove u ankove prapë në Guardian! Po këtu në katundin tonë o...

Rama ironi me Bashën nga Bubqi: Kush nuk do problem me...

Edi Rama nuk i ka kursyer ironitë me Bashën nga Bubqi teksa u shpreh se bravat nuk janë pjesë e rindërtimit. Rama u shpreh...

Një serial i animuar mbi jetën e Familjes Mbretërore britanike

HBO Max po sjell një serial të animuar komik për Familjen Mbretërore Britanike. “The Prince” përqendrohet tek jeta e anëtarëve të Pallatit Buckingham, këtë herë...

Kadilli ironizon me largimin e Bashës para kohe: Shpresoj që kryetari...

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Fatbardh Kadilli, nuk la pa ironizuar largimin e kreut ët PD-së, Lulzim Bashës nga mbledhja e Kuvendit Kombëtar para...

Basha ngatërroi festat fetare, ironia e Spahiut: Prisja të shkonte te...

Gafa e kreut të PD Lulzim Basha në ditën e Filter Bajramit ka shkaktuar shumë reagime. Kryeopozitari ka takuar Baba Mondin, i cili i përket...
SiteLock