Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Interpol

Tag: interpol

SPAK vihet në ndjekje të ish-shoqëruesve të Saimir Tahirit, shpallen në...

Prokuroria e Posaçme është vënë në kërkim të dy ish-shoqëruesve të Saimir Tahirit, për përfshirje në trafik droge. Në kuadër të operacionit “Shpirti” u...

Rinas/ Arrestohet egjiptiani i rrezikshëm i dënuar për një seri krimesh,...

Një tjetër person me rrezikshmëri të lartë shoqërore i shpallur në kërkim ndërkombëtar vihet në pranga nga strukturat e Policisë së Shtetit. Si rezultat...

Durrës/ Finalizohet operacioni policor “Last Step”, për kapjen e një shtetasi...

Operacioni i zhvilluar nga DVP Durrës, në bashkëpunim me Fast Albania dhe Interpol Tirana. Kapet dhe arrestohet me qëllim ekstradimi drejt Italisë, 31-vjeçari i shpallur...

“Shfrytëzim i prostitucionit” dhe “Përdhunim”/ Vihet në pranga një shtetas i...

Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës, në bashkëpunim...

Kërkohej nga Interpoli, kapet te ‘Myslym Shyri’ i dënuari në Itali...

Policia e Shtetit ka arrestuar Albert Bulcari alias Mirash Hani pasi ishte shpallur në kërkim nga Interpoli. Sipas policisë ky person është kapur në rrugën...

I shpallur në kërkim prej 28-vitesh nga Interpol/ Ekstradohet nga...

Policia e Shtetit ka njoftuar sot se është bërë ekstradimi nga Belgjika drejt Shqipërisë, i 51-vjeçarit shqiptar Muhamet Belba. Gjykata e Rrethit Gjyqësor Elbasan...

INTERPOL lëshon alarmin global: Vaksinat Anti-Covid, shënjestra kryesore e krimit të...

INTERPOL ka lëshuar sot një alarm global për duke paralajmëruar të gjitha vendet që po përgatiten të marrin vaksinë të kenë kujdes nga krimi...

Interpol: Vaksinat kundër COVID-19 mund të jenë në shënjestër të grupeve...

Organizata Ndërkombëtare e Policisë (INTERPOL), paralajmëroi të mërkurën se rrjetet e organizuara kriminale mund të synojnë shitjen e vaksinave false kundër koronavirusit. Interpol, me seli...

Hetim ndërkombëtar në lidhje me COVID/ Sekuestrohen asete me vlera marramendëse,...

Policia e Shtetit ka njoftuar për dy operacione të përbashkëta zhvilluara me Europol, Interpol dhe agjenci të tjera ligjzbatuese. Që nga shpërthimi i pandemisë...

Finalizohet një tjetër operacion në vend/ Në kërkim ndërkombëtar nga Italia,...

i Policia njofton arrestimin e një 36-vjeçari me emrin Adrian Rrugeja (Driza) në Kavajë pasi ishte në kërkim ndërkombëtar nga Italia. 36-vjeçari ishte dënuar me...
SiteLock