Friday, July 1, 2022
Home Tags Infektiv

Tag: infektiv

COVID-19 në Kosovë, identifikohen 16 raste të reja dhe 2 viktima...

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, bën me dije se nga 830 testime, 16 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit, autoritetet...

Nis rehabilitimi i Spitalit Infektiv në QSUT, duke filluar nga sot...

Duke filluar nga sot, të gjitha urgjencat e COVID-19 do priten te ish-urgjenca kirurgjikale. Kjo për shkak të nisjes së punës për rehabilitimin dhe...

Kosovë/ 249 të infektuar dhe 8 viktima në 24 orët e...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 249 raste të reja me koronavirus nga 2,804 testime të kryera. Fatkeqësisht 8 qytetarë nuk...

Kosovë/ 717 të infektuar dhe 4 viktima në 24 orët e...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 717 raste të reja me koronavirus nga 4,132 testime të kryera. Fatkeqësisht gjatë këtyre 24...

Kosovë/ 2,708 të infektuar dhe 1 viktimë në 24 orët e...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 2,708 raste të reja me koronavirus nga 10,833 testime të kryera. Fatkeqësisht 1 qytetar nuk...

COVID-19 në Shqipëri/ 1,781 raste të reja dhe asnjë humbje jete...

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 8,105 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 1,781 qytetarë, në këto bashki: 919...

Kosovë/ 144 të infektuar dhe asnjë viktimë në 24 orët e...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 144 raste të reja me koronavirus nga 3,908 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë qytetar nuk...

COVID-19 në Shqipëri: 301 të infektuar dhe 4 viktima

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 301 raste të reja me koronavirus nga 2,396 testime të kryera. Fatkeqësisht, 4 qytetarë...

Kosovë/ 8 të infektuar dhe asnjë viktimë në 24 orët e...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 8 raste të reja me koronavirus nga 1,895 testime të kryera. Fatmirësisht, asnjë qytetar nuk e...

Kosovë/ 8 të infektuar dhe asnjë viktimë në 24 orët e...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 8 raste të reja me koronavirus nga 2,274 testime të kryera. Mësohet se në 24...
SiteLock