Home Tags Ina zhupa

Tag: ina zhupa

Zhupa: Përçarja e PD-së është një plan i parapërgatitur, Alibeaj s’do...

Deputetja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa deklaroi se grupimi që mbështet Enkelejd Alibeajn, nuk do të jetë në gjendje për të gjetur kandidatë për...

Menaxhimi i Butrintit/ Zhupa “protestë të heshtur”, vesh bluzen e personalizuar...

Deputetja demokrate, Ina Zhupa është ndër zërat më kritik për "Butrintin" pasi ka pasur përplasje të ashpra me ministren e Kulturës Elva Margariti. Sot...

Rritja e çmimeve, Ina Zhupa: Qytetarët paguajnë 50 mijë lekë më...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, përmes një statusi në rrjete sociale deklaron se shqiptarëve në vitin 2021 i janë shtuar mesatarisht 50 mijë...

Viti i ri shkollor/ Ina Zhupa: Keqmenaxhimi rëndon mbi mësuesit dhe...

Deputetja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka reaguar për nisjen e viti të ri shkollor. Ajo ka ndarë grafikun e nxënësve të diplomuar ndër...

Largimi i Harxhit dhe Ristanit vendim i Bashës? Ina Zhupa nxjerr...

Deputetja e zgjedhur e PD-së, Ina Zhupa zbuloi sot në disa nga shtyllat kryesore ku do të fokusohet "lufta parlamentare". Në një intervistë për Report,...

FOTO/ Ngatërroi ngjarjet e 2 korrikut, Mero Baze ironizon zëdhënësen e...

Gazetari Mero Baze ka ironizuar zëdhënësen e PD, Ina Zhupa pasi ka publikuar një foto nga shpallja e Kushtetutës në Kosovë me shkrim dedikuar...

Kryetari i PD/ Zhupa thyen heshtjen dhe zbulon detajet pse zgjedhjet...

Ina Zhupa, deputetja e Partisë Demokratike tashmë në qarkun e Vlorës, ka deklaruar se zgjedhjet për kryetarin e ri mund të mbaheshin në korrik...

Ina Zhupa poston foton nga Llogaraja dhe u bën thirrje autoriteteve:...

Ina Zhupa ka postuar një foto nga rruga e Llogarasë, e cila është bllokuar për shkak të dëborës që ka rënë mbrëmjen e djeshme....

Ina Zhupa premtim fermerëve: Me Bashën kryeministër s’do t’ju ngelet asnjë...

Kandidatja për deputete e qarkut të Vlorës Ina Zhupa, takoi fermerët e mandarinave, portokalleve dhe limonëve të Mursisë dhe Xarës në Sarandë. Pasi dëgjoi rekomandimet...

Prezantimi i programit për rininë, Ina Zhupa tregon cila është ‘arma...

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa është një prej të angazhuarave për hartimin e programit të rinisë, teksa thotë se shtysa kryesore ishte gjendja emergjente...
SiteLock