Wednesday, February 1, 2023
Home Tags Hyshmeri

Tag: hyshmeri

Hyshmeri: Do të kalojmë një tur në Evropë

Mesfushori i Teutës, Renato Hyshmeri ka pohuar se do të mposhtin çdo kundërshtar që do të kenë përballë dhe nuk do ta diskutojnë kalimin...

Hyshmeri: me pak kujdes mund ta kishim fituar

Barazimi për durrsakët është konsideruar rezultat i drejtë në përballjen me Skënderbeun, por mesfushori Renato Hyshmeri shprehet se Teuta kishte mundësi edhe ta kishte...

Merkato, diskutohet shkëmbimi i Hyshmerit me Lenën e Flamurtarit

Duket se Flamurtari kërkon të vlerësohet edhe në këtë merkato dimërore si “mbreti i transferimeve”. Së fundmi, ka lindur ideja për një shkëmbim të...
SiteLock