Friday, March 24, 2023
Home Tags Humb jeten

Tag: humb jeten

Gjendet e pajetë 85-vjeçarja në Korçë, Policia: Dyshohet se vdiq nga...

Më datë 26.10.2022, rreth orës 09:10, në lagjen nr. 7, Korçë, në rrugë, është gjetur e pa jetë, shtetasja Dh. L., 85 vjeçe, banuese...

Nxirret i pajetë trupi i 32-vjeçarit Arjan Sala/ Nora Malaj: Na...

Është nxjerrë i pajetë trupi i 32-vjeçarit Arjan Sala, i cili mbeti i bllokuar pas zjarrit që ra në një magazinë tek Casa Italia. Sipas...

Shpëtoi 7 persona nga zjarri, por vetë mbeti i bllokuar, vëllai...

Forcat zjarrfikëse kanë bërë të mundur mëngjesin e të shtunës gjetjen e trupit të pajetë që dyshohet se i përket Arjan Sala, 32-vjeçarit, punonjës...

Shkodër, humb jetën në vendin e punës punonjësja 61-vjeçare

Një 61-vjeçare në Vaun e Dejës në Shkodër ka humbur jetën për shkak të një aksidenti në vendin e punës. Mësohet se ajo punonte në...

Po udhëtonte me urban, 60-vjeçarja në Shkodër pëson atak kardiak

Një 60-vjeçare ka humbur jetën ditën e sotme në urbanin e Shkodrës. Mësohet se 60-vjeçarja ka pësuar vdekje natyrale dhe dyshimet janë se mund...

Gjendet pa ndjenja në rrugë dhe e nisin me urgjencë drejt...

Policia e Durrësit ka bërë të ditur se në orën 11:50, në lagjen nr. 16, Durrës është gjendur pa ndjenja një shtetas, i cili...

Një tjetër humbje e madhe për bluzat e bardha! Ndërron jetë...

Një infermiere në Divjakë ka ndërruar jetë ditën e djeshme pasi vuante nga një sëmundje akute. Zëvendës kryeministri, Erion Braçe ka reaguar pas këtij...

Ndahet nga jeta në moshë shumë të re arkitektja shqiptare

Arkitektja shqiptare, Evis Hasanllari është ndarë nga jeta në moshë tepër të re. Shoqata e Arkitektëve të Shqipërisë shkruan se ndarja nga jeta parakohe e...

Shuhet kompozitori i njohur Agim Krajka

Është shuar në moshën 83-vjeçare kompozitori i njohur shqiptar Agim Krajka. Lajmi është bërë i ditur nga djali i tij përmes një postimi në...

E rëndë/ Iu vuri flakën shkurreve dhe u asfiksua duke rënë...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Beratit, ku një 69-vjeçar i quajtur Asqeri Lybeshari, ka humbur jetën tek Blloku Fiqëve...
SiteLock