Home Tags Hoteleri

Tag: hoteleri

Rama zbulon planin për punonjësit e hoteleve: Do të vaksinohen pas...

Në përfundim të vaksinimit të të moshuarve mbi 70-vjeç, pas vajzave dhe grave që punojnë në fasoneri do të vaksinohen punonjësit e hoteleve. Lajmin e...

Basha takim me drejtuesit e shoqatave të turizmit dhe hotelerisë në...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me drejtuesit e shoqatave të turizmit dhe hotelerisë në Shqipëri. Basha...
SiteLock