Saturday, May 21, 2022
Home Tags Homazhet

Tag: homazhet

77-vjetori i Çlirimit të Shqipërisë, Rama, Nikolla dhe Meta homazhe në...

Presidenti Ilir Meta, kryeministri Rama dhe kryetarja e Parlamentit Lindita Nikolla kanë kryer homazhe dhe nderime në Varrezat e Dëshmorëve, për dëshmorët e rënë...
SiteLock