Home Tags Harry

Tag: harry

Libri i ri pretendon se mbretëresha Elizabeth e ka hequr qëllimisht...

Ju kujtohet dhjetori 2019?  Mbretëresha Elizabeth mbajti fjalimin e saj tradicional të Krishtlindjeve dhe vëzhguesit mbretërorë e vunë re shpejt se ndërsa ajo ishte...

Charles dhe William ndajnë kujtimet prekëse për Princin Philip në një...

BBC ka publikuar një klip të dokumentarit të saj të ardhshëm “Princi Philip: familja mbretërore e kujton”, ku shfaqen anëtarë të familjes mbretërore që...

Babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq çiftin pasi...

Thomas Markle, babai i Meghan Markle është shprehur se do të hedhë në gjyq çiftin mbretëror, që ta lejojnë të shohë nipin dhe mbesën...

Princ Harry shkruan librin që pritët të trondisë Familjen Mbretërore

Një “tërmet” pritet të shkaktohet në Pallatin Buckingham nga biografia e Princit Harry, të cilën e ka shkruar fshehurazi prej një viti me ndihmën...

Intervista ‘bombë’ e Princ Harry me Meghan Markle që tronditi botën,...

Ditën e sotme ka reaguar për herë të parë princi William pas akuzave për racizëm në intervistën bombë të Harry dhe Meghan, duke thënë:...

Princi Harry sulmon të atin: Ndihem vërtet i zhgënjyer nga babai...

Në intervistën e bujshme me Oprah Winfrey, princ Harry ka deklaruar se ndihet i dëshpëruar nga babai i tij Princi Charles dhe se nëna...

Ishte paralajmëruar edhe më parë, Buckingham Palace njofton vendimin e rëndësishëm...

Mbretëresha ka konfirmuar se Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do të kthehen si anëtarë të Familjes Mbretërore gati një vit pasi u larguan...
SiteLock