Wednesday, February 1, 2023
Home Tags Hajredin kuci

Tag: hajredin kuci

Vazhdojnë bisedimet për zbatimin e marrëveshjes

Ekipet negociuese të Prishtinës dhe Beogradit do të takohen sot në Bruksel, për të biseduar rreth zbatimit të Marrëveshjes për Normalizimin e Marrdhënieve, të...

Kuçi vazhdon angazhimin për çështjen e të pagjeturve

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Drejtësisë, Prof. Dr. Hajredin Kuçi, ka pritur në takim një delegacion të Komitetit Ndërkombëtar të Kryqit të Kuq, në përbërjen...
SiteLock