Home Tags Grup kriminal

Tag: grup kriminal

Mega-operacioni në Elbasan/ Trafik droge mes 3 burgjeve, të burgosurit paguanin...

Policia e Shtetit ka shpërndarë pamje nga mega-operacioni në Elbasan. Në 3 burgjet, Peqin-Drenovë-313 u bënte trafik droge, e ndërsa u sekuestruan edhe 4...

Në kërkim për vjedhje, arrestohet 31-vjeçarja në Tiranë! Pjesë e një...

Një 31-vjçare ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme në Tiranë, pasi ishte dënuar me 3 vite e 4 muaj burg, për...

“Vdiq i afërmi juaj, ju ka lënë miliona euro”/ Goditet grupi...

Shkatërrohet një grup i mashtrimit kompjuterik. Policia e Shtetit ka bërë me dije se në pranga ka rënë një 30-vjeçare, pasi akuzohet se ka...

Goditet grupi kriminal në Korçë, arrestohen 7 persona, mes tyre edhe...

Shtatë persona kanë rënë në pragat e policisë, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike dhe shpërndarjes të drogave të forta në qarkun e...

I tradhtoi celulari “BlackBerry”, dalin detajet e reja si u zbulua...

Mediat italiane i kanë kushtuar mjaft hapësirë operacionit të madh “Los Blancos” të iniciuar nga Italia përmes të cilit u shkatërrua karteli ndërkombëtar i...

Të maskuar dhe me çanta shpine/ Shkatërrohet grupi i “skifterave” në...

Policia e Tiranës ka goditur një grup hajdutësh në kryeqytet, të cilët vidhnin banesat. Në kuadër të operacionit të koduar “Sezoni” u arrestuan 3...

“Jeni kreu i një grupi kriminal me 12 persona”; Talo Çela...

Gazetari Spartak Koka ka intervistuar personin më të shumëkërkuar nga policia për momentin, Talo Çela. Ky i fundit, në rrëfimin për emisionin “Uniko” në...

Pjesë e grupit të strukturuar kriminal, në pranga ish-zyrtari i Hipotekës

Policia ka arrestuar një tjetër person të kërkuar në kuadër të operacionit policor “Vol-Vo 4”, i zhvilluar në tetor të vitit 2018, ku u...

Kush është shqiptari që transportoi 1.2 ton kokainë nga Karaibet? Mediat...

Mediat greke kanë dhënë detaje të reja nga operacioni në Astakos në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër...

Emrat/ Falsifikonin pasaporta, viza dhe letërnjoftime për kalim të paligjshëm kufiri,...

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka regjistruar procedimin penal për një grup personash që akuzohen për “Falsifikimi i letërnjoftimeve, i...
SiteLock