Home Tags Gjyqtare

Tag: gjyqtare

Skandal në Gjykatën e Vlorës, dy gjyqtarët rrihen me grushta

Gjykata Administrative e Vlorës është futur në një ngërç që po pengon punën me proceset gjyqësore për shkak se dy gjyqtarë janë në konflikt...

Etilda Gjonaj paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri: Ndryshe nga ajo...

Për ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, reforma në drejtësi po ecën në rrugën e duhur.  Gjonaj deklaroi se pavarësisht vonesave, reforma po jep rezultatet...

Babai i gjyqtares Enkeleida Hoxha hedh akuzat e forta: Shoqja e...

Babai i gjyqtares Enkeleida Hoxha, Bejlul Hoxha ka deklaruar për mediat se vajza e tij është viktimë e politikës. Ai tha se duhet të...

Edi Rama: Gjyqtarët dhe prokurorët e kanë kthyer drejtësinë në mall...

Kryeministri Edi Rama ka shpërthyer dje në kritika të forta ndaj sistemit të drejtësisë. Gjatë një takimin të zhvilluar në Elbasan me qytetarët, Rama...

I vihet flaka ‘BMW’-s së sekretarit të gjyqtares Enkelejda Hoxhës, vjen...

Mëngjesin e ditës së sotme u njoftua për zjarrvënie me lëndë plasëse të automjetit në pronësi të sekretarit të gjqtares së njohur Enkelejda Hoxha,...

Arrestimet nga SPAK/ Kush është i dënuari për vrasje në Vlorë...

Ditën e djeshme u bënë arrestime të bujshme nga SPAK, janë zbardhur të tjera detaje në lidhje me operacionin ku ranë në pranga 10...

Artan Hoxha nxjerr prapaskenat tronditëse për të dënuarit nga burgu i...

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar arrestimin e 10 personave gjatë ditës së djeshme pasi dyshohet se kishin ngritur një skemë përmes të cilës ulnin...

I kontrolluan shtëpinë pas arrestimit, zbardhet shuma e parave që gjeti...

Pas shoqërimit të gjyqtares së Krujës, Enkeleida Hoxha, me urdhër të SPAK., policia zbarkoi në banesën e saj në zonën e Komunës së Parisit...

Dëshmia: Oficerët e Sigurimit, hetuesit, prokurorët dhe gjyqtarët që inskenuan dënimin...

Nga Nazmi Berisha (Dyzi) Memorie.al publikon historinë e panjohur të Nazmi Berishës me origjinë nga fshati Llap i Komunës së Podujevës në Kosovë, i cili...

Rikthimi në funksion i Kushtetueses, analisti i njohur tregon cili do...

Analisti Afrim Krasniqi ka komentuar rikthimin në funksion të Gjykatës Kushtetuese, duke i vlerësuar si të sforcuar dy emërimet e fundit. Analisti thekson se për...
SiteLock