Friday, September 30, 2022
Home Tags Genc pollo

Tag: genc pollo

Genc Pollo: Lulzim Basha njësoj si Zani Caushi, ky është krahasimi...

Demokrati Genc Pollo, sot i rreshtuar krah Sali Berishës, ka krahasuar Lulzim Bashën me Zani Çaushin, një prej kapove të grupeve kriminale gjatë ngjarjeve...

Genc Pollo sulmon Yuri Kim: Ia mbylli gojën Rama! Arrogante! Besimi...

Demokratët e Sali Berishës kanë nisur në bllok një sulm në drejtim të ambasadores Yuri Kim dhe SHBA-së. I radhës është Genc Pollo, i...

Genc Pollo jep një version tjetër të nismës “Open Balkan”

Ish-ministri Genc Pollo të mërkurën është shprehur se qeveria gjermane nuk e ka përkrahur nismën “Open Balkan”, por Tregun e Përbashkët Rajonal, i cili...

Sulmi i “kamikazëve” të Metës ndaj Sorecas, Genc Pollo: Lajthitje vere,...

Ish ministri Genc Pollo ka reaguar ndaj një grupi aktivistësh që thonë se mbrojnë Teatrin Kombëtar. Ai thotë se padia e tyre me supozime ndaj...

U la jashtë listave një figurë e rëndësishme politike e PD-së/...

Lulzim Basha e la jashtë listave si kandidat për deputet në Partinë Demokratike. Genc Pollo ka reaguar me anë të një postimi në rrjetin...

“Më bllokuan edhe mua një ditë pas Trump-it”/ Ish-deputeti i PD-së...

Genc Pollo i ka shpallur luftë Twitter-it. Ai thotë se është bllokuar prej 18 ditësh nga Twitter, një ditë pas bllokimit të Donald Trump....

Genc Pollo paralajmëron zhvillime të bujshme pas 25 prillit: Që t’a...

Ish-deputeti i PD-së, Genc Pollo ka reaguar në lidhje me dhunën policore ndaj protestuesve në 5 ditët e protestave  të zhvilluara për vrasjen  e...

Genc Pollo premtim publik protestuesve: Sapo të vijmë në qeveri do...

Demokrati Genc Pollo ka përcjellë një premtim publik ndaj protestuesve. Përmes një statusi në Facebook shprehet se pas 25 proillit opozita do të angazhohet...

Frrok Çupi bën deklaratën e fortë, nxjerr emrin e ish-deputetit të...

Analisti i njohur Frrok Çupi shprehet se disa ish-deputetë nuk largohen nga Partia Demokratike për arsye shumë të forta. Ai shprehet se ish-deputeti Genc Pollo...

Kodi Zgjedhor shkon të enjten në Kuvend, ish ministri reagon ashpër:...

Kuvendi i Shqipërisë vendosi të rrëzojë dekretin e Metës dhe të kalojë të enjten për miratim Ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Pas kësaj, ka reaguar...
SiteLock