Tuesday, January 25, 2022
Home Tags Fondi per termetin

Tag: fondi per termetin

Vendimi i ri për tërmetin, Kryeministri Rama: 1 miliard lekë më...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama konfirmoi mëngjesin e sotëm se qeveria do të shtojë edhe 1 miliard lekë për subvencionimin e qirasë së qytetarëve...

Qeveria miraton fondin 57 milionë euro për tërmetin – Rama: Do...

Gjatë mbledhjes së sotme të jashtëzakonshme, u morën disa vendime të rëndësishme që nga ndërtimi i shtëpive dhe lagjeve të reja në zonat e...
SiteLock