Home Tags Fjalim

Tag: fjalim

Berisha flet pas fitores me 99.9%: U krye mrekullia e 8...

Sali Berisha ka mbajtur fjalën e tij të parë si kryetar i Foltores nga seli blu pasi fitoi me 99.9% të votave ndaj rivalit...

Gazetari Mero Baze ironizon fjalimin e Floriana Garos: E dashur Teta...

Gazetari Mero Baze ka ironizuar fjalimin e Floriana Garos në Kuvendin e sotëm të PD. "E dashur Teta Lili! I dashur Doktor! I dashur Zeni e Gita! Të...

“Perëndia na bëri ‘mashkull e femër’” – YouTube censuron fjalimin e...

YouTube ka censuruar një predikim të bazuar në Bibël, duke e etiketuar atë si ‘gjuhë urrejtjeje’, pasi ai i kundërvihej transgjenderizmit. Pastori John MacArthur i...

Rama me ambasadorët: BE, të mos na izolojë. Mandati i tretë...

Kryeministri Rama publikoi në faqen e tij, një video ku mbajti fjalimin tradicional në darkën me trupin diplomatik, ku edhe njëherë i ka bërë...

Papa Françesku i bën thirrje Evropës që të mirëpresë emigrantët gjatë...

Papa ka denoncuar "interesin e ngushtë vetjak dhe nacionalizmin" për mënyrën se si vendet evropiane i trajtojnë emigrantët. Duke folur në ishullin grek i...

Fjalimi i parë i Nikollës si Kryetare/ Opozita largohet nga salla...

Lindita Nikolla u zgjodh sot Kryetare e Kuvendit të Shqipërisë pas votimit ku opozita zgjodhi të grië fletët e votimit. Pas përzgjedhjes së saj...

Aktori Joaquin Phoenix tregon se ”pse pati frikë” gjatë fjalimit në...

Aktori Joaquin Phoenix, ka zbuluar se kishte mjaft frikë përderisa mbajti fjalimin e tij të gjatë për të drejtat e kafshëve, pasi e fitoi...

VIDEO/ Akuzat për votat, në PD të gjithë lexojnë të njëjtin...

Në selinë blu duket se kanë nisur zyrtarisht pushimet, ç’ka ka sjellë edhe përgjysmimin  e punonjësve. Një prej sektorëve më të prekur është ai i...

Nora Malaj del jashtë parashikimeve, heq këpucët dhe mban fjalim mbi...

Ish-deputetja e LSI, Nora Malaj, e cila kandidon me listat e kësaj partie për qarkun e Tiranës, ka zhvilluar sot një takim me gratë...

Debati ndryshe: Mimi Kodheli dhe Jozefina Topalli përballë njëra-tjetrës, bëjnë “fjalimet...

Jozefina Topallin dhe Mimi Kodhelin dheuk jemi mësuar t’i shohim të ulura përballë njëra-tjetrës e të flasin për tema personale. Në rubrikën e re të...
SiteLock