Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Firme

Tag: firme

Denoncimi për fshehje pasurie, gjyqtarit Sokol Ngresi i merret firma për...

Në seancën e së premtes në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit u paraqitën dy ekspertë të Institutit të Policisë Shkencore, të cilët do të...

Pasi firmosi se Teatri nuk do shembet, sot Basha firmos se...

Lulzim Basha është kthyer këtë të premte para hapësirës ku ka qenë Teatri Kombëtar, për të firmosur para Robert Budinës se do ta ndërtojë...

Lulzim Basha firmosi lejen e ndërtimit për pallatin tek ‘Ndre Mjeda’,...

Konflikti në rrugën “Ndre Mjeda” mes dy investitorëve, Llanaj dhe Allmuça, duke sjellë disa të plagosur dhe dhjetëra familje të mbetura pastrehë, është treguesi...

Braçe nxjerr videon e takimit Berisha-Karamanlis për “detin”: Tradhtia s’tretet në...

Ditët e fundit çështja e kufirit detar me Greqinë, është vënë në fokus të diskutimeve politike. Kryeministri Edi Rama, tha ditën e djeshme se nuk...

Van Persi: Doja të ngrija trofe, isha shumë pranë firmës me...

Në një intervistë dhënë gazetarit holandez Kaj Gorgels, ish-sulmuesi Robin van Persi komenton edhe mundësinë e tij për t’u transferuar te Juventusi kur luante...

Bashkia e Durrësit sqaron banorët: I gjithë procesi i rindërtimit është...

Bashkia e Durrësit ka sqaruar shqetësimin e banorëve të një pallati në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Bashkia në sqarimin e saj shkruan se...
SiteLock