Thursday, March 23, 2023
Home Tags Firmat

Tag: firmat

Demokratja akuzon Agron Shehajn: Firma ime është falsifikuar te formulari i...

Agron Shehaj, deputeti i PD-së shkoi në zyrën e Edi Palokës dhe hapi kasafortën duke verifikuar firmat për Kuvendin Kombëtar të 11 dhjetorit, të...

Deputeti i PD i shkon në zyrë Palokës, të verifikohen...

Ish-kandidati për kryetar i Partisë Demokratike, Agron Shehaj do të shkojë që të verifikojë firmat e depozituara nga ish-kryeministri Sali Berisha për mbledhjen e...

Nga Fieri në Vlorë/ Familjarët e 8-vjeçarit mbledhin firmat e qytetarëve...

Familjarët e 8-vjeçarit, Mateo Vasiut, pas firmave që kanë mbledhur në qytetin e Fierit janë zhvendosur në Vlorë për të mbledhur të tjera firma....

Ngjarja makabër në Fier/ Shokon banori:Çalamani ka tentuar të më...

Ngjarja e rëndë në qytetin e Fierit, vrasja e 8-vjeçarit, që ka tronditur të gjithë opinionin publik që prej ditës së djeshme është pjesë...

Strazimiri: Kush ka kuriozitet për firmat të shkojë për interesim në...

Gent Strazimiri, ish-deputeti i Partisë Demokratike, ka thënë ditën e sotme para mediave se do të verifikohen më datë 11 dhjetor mandatet për mbledhjen...
SiteLock