Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Firma

Tag: firma

Shënjestra e firmëtarëve të Foltores është goditja e SHBA

Nga Pajtim Bello Në konferencën e shtypit të fundit ish kryemnistri zbuloi cepin e misionit themelor të firmëtarëve, formularët e të cilëve janë ndryrë në...

Debati me gazetaren, Paloka: Gazetare apo përfaqësuese, çfarë je ti?

Është shoqëruar me replika mes Palokës dhe një gazetareje hapja e kasafortës për të verifikuar ekzistencën e 4200 formularëve. Gazetarja ngriti problematikën se fakti...

Berisha ka falsifikuar firmat delegatëve? Dyshimet që nga kyçja në kasafortën...

Nga Adriatik Doçi Lufta politike mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës mund të zhvendoset në gjykata dhe prokurori. Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, përmes Sekretarit...

FOTOLAJM/ Me kuti në duar, të besuarit e Berishës dorëzojnë firmat...

Të besuarit e ish-kryeministrit Sali Berisha kanë dorëzuar 4 mijë e 200 firmat e mbledhura për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike. Famur Noka,...

Nis mbledhja e firmave për mbledhjen e Kuvendit të PD, për...

Sali Berisha ka deklaruar këtë të mërkurë se Kuvendi Kombëtar për të shkarkuar Lulzim Bashën do të mblidhet patjetër. “Ne do ta bëjmë këtë Kuvend...

Deva Cassel e bija e Monica Belluccit, imazh i brandit të...

Deva Cassel vajza e Monica Belluccit është protagoniste në fushatën e re reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë ‘Dolce & Gabbana...

Nuk kanë deputet në parlament, PD dhe LSI duhet të mbledhin...

Lënia e mandateve nga opozita dy vjet më parë, duket se po e vështirëson procesin e regjistrimit për zgjedhjet e 25 prillit. Teksa po...

Sindikatat falsifikojnë firmat e të punësuarve

Nga Xhevahir Gradica Sindikatat falsifikojnë firmat sa herë u duhen lista për të shtuar, ndryshuar e pakësuar numrin e antarësisë. Veprimi i kundërligjshëm ka ndodhur...

Burgjet e UÇK në Shqipëri, Balla propozon Komision të Posaçëm Parlamentar...

Aktakuzat ndaj një pjese të kupolës drejtuese të UÇK-s, riaktivizuan, pretendimin e ekzistencës së burgjeve të kësaj ushtrie në territorin shqiptarë. Nga një burim...

Firma i nxori nga hoteli në rrugë! Zgjidhet problemi i 23...

Zgjidhet problemi i 23 shqiptarëve që firma ku punonin në Poloni i nxori nga hoteli ku qëndronin në rrugë. Për shkak të mbylljes...
SiteLock