Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Fino

Tag: fino

Vendimi: Këshilli Bashkiak i Tiranës i vendos emrin “Sokol Olldashi” një...

Tetë vite nga ndarja nga jeta, një rrugë në Tiranë do të mbajë emrin e ish-deputetit të PD-së dhe ish ministrit, Sokol Olldashi. Këshilli Bashkiak...

Bashkim Fino na mundi të gjithë

Homazh nga Ben Blushi Bashkim Fino ishte socialisti me i dashur qe mund te njohesh, Kryeministri me optimist qe mund te takosh dhe miku me...

Nano mesazh për largimin e Bashkim Finos: Bashkëpunëtori më i mirë...

Ish-kryeministri Fatos Nano shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të mikut të tij, politikanit Bashkim Fino. Në një prononcim Nano shprehet se mungesën e Finos...

Koronavirusi i mori jetën, Taulant Balla shpërthen në lot pas homazheve...

Numri dy i PS, Taulant Balla ka folur pas homazheve që ka kryer në Pallatin e Kongreseve në nder të deputetit socialist Bashkim Fino. “PS...

Rruga me ty, ishte më e bukur Bashkim

Nga Erjon Braçe Shpirti yt ndrittë shumë lart! Një Shqipëri e tërë të është mirënjohëse për shërbimin tënd në ditën më të zezë të saj! Vllai im! Ne...

Erion Veliaj kujton si Bashkim Fino mori në dorë fatin e...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e ka quajtur të trishtë këtë mëngjes, teksa ka reaguar për ndarjen e parakohshme nga jeta të...

Kryeministri Rama reagon për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos, sot...

Një lajm i trishtë ka ardhur mëngjesin e sotëm për politikën shqiptare. COVID-19 i ka marrë jetën në moshën 59-vjeçare ish-kryeministrit Bashkim Fino. Kryeministri Edi...
SiteLock