Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Financimet

Tag: financimet

Pasojat e tërmetit/ Financimet e ministrive shkurtohen me 23 mln euro,...

Kuvendi shkurtoi fondet e Ministrive dhe Sistemit të Drejtësisë dhe disa institucioneve të tjera në shumën e 23 milionë eurove, si pasojë e rishikimit...
SiteLock