Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Financime

Tag: financime

Në shtator nis restaurimi i Torrës Veneciane dhe Hamamit në Durrës,...

Turistët nuk mundën as këtë vit të vizitojnë kullën rrethore në qendër të Durrësit. Torra, si dhe Hamami turk qëndrojnë të kyçura prej 1...

Rindërtimi pas tërmetit, Rama do kërkojë financime në samitin e NATO-s

Kryeministri Edi Rama në mbledhjen e qeverisë, të mbajtur mëngjesin e sotëm për situatën ku ndodhet vendit, tha se sfida e madhe është programi...
SiteLock