Home Tags Financim

Tag: financim

Mbyllja e shkollës iraniane në Tiranë, reagon Ministria e Arsimit

Ministria e Arsimit ka reaguar lidhur me vendimin për të mbyllur shkollën “Saadi”, që financohej nga Irani dhe që ushtronte aktivitetin e saj prej...

Banka Botërore financon 18 milionë dollarë në Berat, ja çfarë do...

Rreth 18 milionë dollarë do të financojë Banka Botërore për një sërë projektesh infrastrukturore turistike në lagjet “Mangalem”, “Goricë” dhe qendrën e qytetit. Lajmi u...

Financim shtetëror për partitë, zbardhet plani i PD për Reformën Zgjedhore

Partia Demokratike do të propozojë financim 100% nga shteti për subjektet politike dhe fushatat zgjedhore. Financimi i partive është problematika kryesore që adresohet në draftin...
SiteLock