Saturday, March 25, 2023
Home Tags Finanaca

Tag: finanaca

Habit kryeministri Rama, tregon postin që mund të marrë Monika Kryemadhi...

Kryeministri Rama shprehet se posti që mund të marrë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nëse fiton opozita e bashkuar është ministre Financash. Për Ramën...

Bankat “shpëtojnë” 2020-ën. Kreditë me probleme në rënie, aktivet prekin rekord

Nga “Scan Intelligence Unit” Shifrat më të fundit nga Banka e Shqipërisë mbi shëndetin financiar të sektorit bankar tregojnë se norma e kredive me probleme...

Pasuria financiare e shqiptarëve llogaritet në mbi 1.1 trilionë lekë

Pasuria financiare e shqiptarëve vlerësohet të jetë pak më shumë se një trilion lekë ose rreth 8.1 miliardë euro. Ky tregues llogaritet si diferenca...

2021, rekord punësimesh në administratë/ Ministria e Brendshme dhe ajo e...

Nga ‘SCAN INTELLIGENCE UNIT’ Buxheti i vitit të ardhshëm merr një vëmendje më të madhe se vitet e kaluara për shkak se vendi vjen pas...
SiteLock